#toptags Instagram Photos & Videos

toptags - 31.7m posts

Latest #toptags Posts

 • Nothing else matter ..💙🤪
 • Nothing else matter ..💙🤪
 •  1  1  22 seconds ago
 • BAR RESTORANT PICERI VILA 23 – KAMEZ

Follow => @vila_23_vila • Ekziston një zgjedhje mjaft elegante për të dashuruarit pas ushqimit, ajo është Vila 23. 
Restoranti ynë i është përshtatur të gjitha shijeve dhe ofron opsionin më të mirë në qytetin e Kamzës. 
Menuja ofron një gamë të gjerë gatimesh te përzgjedhur me shumë kujdes në mënyrë që çdo klient të gjejë veten aty. 
Ne krenohemi me kuzhinën e Restorantit tonë! • Vila 23 ofron një nga baret më të mira në Kamëz. Ai siguron përvojën ku ambjenti takon komfortin dhe produkti takon cilësinë. 
Eshtë vendi perfekt për të kaluar një mbrëmje të këndshme ose një pasdite çlodhëse nën tingujt e një muzike të zgjedhur. 
Bari ofron pije klasike, koktejle kreative si dhe argëtime te tjera nën dizajnin e tij modern. • Tek Vila 23 do të gjeni ngrohtësinë dhe shijen e vërtetë të picës tonë me furrë druri të shoqëruar me pije të ftohta me miqtë dhe familjarët tuaj. 
Picat mund ti provoni pranë vendodhjes tonë ose mjafton një telefonatë dhe ne vijmë brenda një kohe shumë të shkurtër.

Vila 23, nëse jeni i/e kënaqur fol për ne, nëse nuk jeni të kënaqur fol me ne!

Ju mirëpresim!

#Adresa: Bulevardi Blu – Kamëz

#Kontakt: +355685719169

#vila23 #vila23kamez #restaurant #barcaffe #pizza 🌟 #instagram #instagrammers #igers #instalove 👍 #toptags #liker #likes 🙌 #follow #igdaily #followme 👤 #shoutout #shoutouts #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
 • BAR RESTORANT PICERI VILA 23 – KAMEZ

  Follow => @vila_23_vila • Ekziston një zgjedhje mjaft elegante për të dashuruarit pas ushqimit, ajo është Vila 23.
  Restoranti ynë i është përshtatur të gjitha shijeve dhe ofron opsionin më të mirë në qytetin e Kamzës.
  Menuja ofron një gamë të gjerë gatimesh te përzgjedhur me shumë kujdes në mënyrë që çdo klient të gjejë veten aty.
  Ne krenohemi me kuzhinën e Restorantit tonë! • Vila 23 ofron një nga baret më të mira në Kamëz. Ai siguron përvojën ku ambjenti takon komfortin dhe produkti takon cilësinë.
  Eshtë vendi perfekt për të kaluar një mbrëmje të këndshme ose një pasdite çlodhëse nën tingujt e një muzike të zgjedhur.
  Bari ofron pije klasike, koktejle kreative si dhe argëtime te tjera nën dizajnin e tij modern. • Tek Vila 23 do të gjeni ngrohtësinë dhe shijen e vërtetë të picës tonë me furrë druri të shoqëruar me pije të ftohta me miqtë dhe familjarët tuaj.
  Picat mund ti provoni pranë vendodhjes tonë ose mjafton një telefonatë dhe ne vijmë brenda një kohe shumë të shkurtër.

  Vila 23, nëse jeni i/e kënaqur fol për ne, nëse nuk jeni të kënaqur fol me ne!

  Ju mirëpresim!

  #Adresa: Bulevardi Blu – Kamëz

  #Kontakt: +355685719169

  #vila23 #vila23kamez #restaurant #barcaffe #pizza 🌟 #instagram #instagrammers #igers #instalove 👍 #toptags #liker #likes 🙌 #follow #igdaily #followme 👤 #shoutout #shoutouts #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
 •  3  0  1 minute ago
 • ALULA DRESS
Fit For Your Simple and Sporty Style
_
Siapa yang waktu itu baper gara-gara gak kebagian Alula Dress seri 1 ?? 😱

Tenang, sebentar lagi #AlulaDress akan hadir dengan penggunaan material yang pastinya bikin kamu nyaman 😍
_
#AlulaDress kali ini akan menggunakan bahan Oxford, bahan oxford ini sejenis katun yang daya serap keringatnya baik. #AlulaDress dengan design abaya membuat tampilan lebih simple serta ramping sehingga cocok digunakan untuk menunjang aktifitas sehari-hari. 
_
Dress yang breastfeeding friendly dengan front zipper jepang serta lengan manset kancing satu signature Jasmine untuk mempermudah saat berwudhu. Penggunaan material bahan serta jahitan Jasmine yang rapi berstandar telah melewati proses quality control untuk memastikan kualitas produk. Adanya saku pada bagian depan kanan dan kiri juga semakin melengkapi tampilan #AlulaDress.
_
Ready to wear dress dengan 4 pilihan warna baru yang adorable. Pilih warna terfavorite untuk tampilan simple yang maksimal. 
_
KODE 06 YELLOW
KODE 07 SOFT PURPLE
KODE 08 BURGUNDY
KODE 09 TOSCA
_
Harga :
XS S M : 245k
L XL XXL : 255k
_
DISCLAIMER :
Ukuran setiap cutting bisa sedikit berbeda (kurang ataupun lebih 2cm) dari perhitungan size chart dikarenakan adanya proses jahit.
_
Hasil pencahayaan pada saat pemotretan serta resolusi kamera ataupun hp yang digunakan bisa saja mempengaruhi tampilan warna pada hasil foto.
. •
•
•
💝 #hijab #hijaboftheday #hotd #toptags #hijabers #hijabfashion #hijabilookbook #fashion #thehijabstyle #hijabmodesty #moda #modesty #instamoda #hijabstyle #hijabistyle #fashionhijabis #hijablife #hijabspiration #hijabcandy #hijabdaily
 • ALULA DRESS
  Fit For Your Simple and Sporty Style
  _
  Siapa yang waktu itu baper gara-gara gak kebagian Alula Dress seri 1 ?? 😱

  Tenang, sebentar lagi #AlulaDress akan hadir dengan penggunaan material yang pastinya bikin kamu nyaman 😍
  _
  #AlulaDress kali ini akan menggunakan bahan Oxford, bahan oxford ini sejenis katun yang daya serap keringatnya baik. #AlulaDress dengan design abaya membuat tampilan lebih simple serta ramping sehingga cocok digunakan untuk menunjang aktifitas sehari-hari.
  _
  Dress yang breastfeeding friendly dengan front zipper jepang serta lengan manset kancing satu signature Jasmine untuk mempermudah saat berwudhu. Penggunaan material bahan serta jahitan Jasmine yang rapi berstandar telah melewati proses quality control untuk memastikan kualitas produk. Adanya saku pada bagian depan kanan dan kiri juga semakin melengkapi tampilan #AlulaDress.
  _
  Ready to wear dress dengan 4 pilihan warna baru yang adorable. Pilih warna terfavorite untuk tampilan simple yang maksimal.
  _
  KODE 06 YELLOW
  KODE 07 SOFT PURPLE
  KODE 08 BURGUNDY
  KODE 09 TOSCA
  _
  Harga :
  XS S M : 245k
  L XL XXL : 255k
  _
  DISCLAIMER :
  Ukuran setiap cutting bisa sedikit berbeda (kurang ataupun lebih 2cm) dari perhitungan size chart dikarenakan adanya proses jahit.
  _
  Hasil pencahayaan pada saat pemotretan serta resolusi kamera ataupun hp yang digunakan bisa saja mempengaruhi tampilan warna pada hasil foto.
  . •


  💝 #hijab #hijaboftheday #hotd #toptags #hijabers #hijabfashion #hijabilookbook #fashion #thehijabstyle #hijabmodesty #moda #modesty #instamoda #hijabstyle #hijabistyle #fashionhijabis #hijablife #hijabspiration #hijabcandy #hijabdaily
 •  0  0  1 minute ago

Top #toptags Posts

 • Lembre-se que precisa se amar mais e o mundo será seu. 🙇🏼‍♂️🌹
 • Lembre-se que precisa se amar mais e o mundo será seu. 🙇🏼‍♂️🌹
 •  453  10  1 hour ago
 • Отпуск подошел к концу. Планов было много. В первую очередь выспаться. В рабочие бессонные ночи я мечтала ложиться спать хотя бы в 21:00. 
Фиг там 👈 Я читала книги🤪 Утром никакая 
Договорились с мужем по утрам спать по очереди. 
Для меня было блаженством постучать в стену,спихнуть Кабачка отцу и дальше спать. Но, это было через день. На этом спасибо. 
План номер два. Съездить на несколько дней к папе. Прополоть всю (плантацию)огород. С этим справились отлично. Еще и отдохнули хорошо. 
План третий. Съездить на пару дней в Казань, так как 🇹🇷 накрылась не дешевыми анализами Камиля.
Съездили,отдохнули. Камиль приехал домой с температурой. Знаете,я даже не удивляюсь. И глаз уже не дергается. 
В сторис сегодня показала квартиру,которую снимала. 
Дала скидку на бронирование. За двое суток со скидкой отдали 3400. 
Хотели в Уфу в гости к сестре. Хотели на тур базу на пару дней. Температурим третий день ( вчера и сегодня темпы не было) . Значит буду работать, пока у мужа отпуск. 
В воскресенье надо писать отчет. Какая же я довольная села за ноутбук. В планах, в понедельник (вчера) ехать на работу. Ну и что ,что отпуск еще. Я устала отдыхать. 
Еще надо найти какое нибудь занятие Амиру. Ибо мой мозг взрывается от его энергии. До сентября свихнусь. Нашла пару вариантов. Надеюсь муж займется этим вопросом. 
как проходят ваши летние денечки?
 • Отпуск подошел к концу. Планов было много. В первую очередь выспаться. В рабочие бессонные ночи я мечтала ложиться спать хотя бы в 21:00.
  Фиг там 👈 Я читала книги🤪 Утром никакая
  Договорились с мужем по утрам спать по очереди.
  Для меня было блаженством постучать в стену,спихнуть Кабачка отцу и дальше спать. Но, это было через день. На этом спасибо.
  План номер два. Съездить на несколько дней к папе. Прополоть всю (плантацию)огород. С этим справились отлично. Еще и отдохнули хорошо.
  План третий. Съездить на пару дней в Казань, так как 🇹🇷 накрылась не дешевыми анализами Камиля.
  Съездили,отдохнули. Камиль приехал домой с температурой. Знаете,я даже не удивляюсь. И глаз уже не дергается.
  В сторис сегодня показала квартиру,которую снимала.
  Дала скидку на бронирование. За двое суток со скидкой отдали 3400.
  Хотели в Уфу в гости к сестре. Хотели на тур базу на пару дней. Температурим третий день ( вчера и сегодня темпы не было) . Значит буду работать, пока у мужа отпуск.
  В воскресенье надо писать отчет. Какая же я довольная села за ноутбук. В планах, в понедельник (вчера) ехать на работу. Ну и что ,что отпуск еще. Я устала отдыхать.
  Еще надо найти какое нибудь занятие Амиру. Ибо мой мозг взрывается от его энергии. До сентября свихнусь. Нашла пару вариантов. Надеюсь муж займется этим вопросом.
  как проходят ваши летние денечки?
 •  261  13  38 minutes ago